GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 9287758
nr 928 7758
Matservisdelar
Rörstrand, ca 50 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2014
kl 18:01:37
1/12 17:07:52
Rörstrand